פתיחת ארנק ביטקוין

חשוב מאוד לנהל את הביטקוינים שלך בבטחה. אנו מסייעים בקנייה ומכירה של ביטקוין, אך אתה אחראי לנהל אותם בעצמך. זה היופי של הביטקוין: אתה הבנק שלך!

אתה מנהל את הביטקוין שלך באמצעות ארנק. בדף זה נסביר את כל מה שאתה צריך לדעת על פתיחת ארנק ביטקוין.

כל מה שצריך לדעת על פתיחת ארנק ביטקוין

מהו ארנק ביטקוין?

פתיחת ארנק ביטקוין ארנק ביטקוין דומה לחשבון בנק דיגיטלי. כאן תוכלו לשלוח, לקבל ולנהל את הביטקוין שלכם. כך זה עובד: אתה קונה ביטקוין ב- BTC Direct, ואז הוא נשלח לארנק שלך. בארנק אתה מנהל את המטבעות שלך. האם אתה רוצה לשלוח קצת ביטקוין למקום אחר? לאחר מכן תוכל לבחור באפשרות ‘שלח’ בארנק שלך, והזן את כתובת הקבלה של הנמען. המטבעות יישלחו מהארנק שלך לארנק המקבל.

איזה ארנק ביטקוין עלי לבחור?

יש מספר גדול של ארנקים שונים לבחירה. איזה ארנק כדאי לבחור תלוי בכמה גורמים. האם הרגע התחלת לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, או שאתה מנוסה יותר? האם תרצה לקנות סכום קטן, או להשקיע סכום גדול?

יצירת ארנק ביטקוין היא פשוטה. ישנם בערך שלושה סוגים של ארנקים: ארנקים ניידים, ארנקי תוכנה וארנקי חומרה. ארנקים ניידים ותוכנות הם לרוב בחינם. לכל סוג יש מספר ספקים, ולכל ארנק יש מאפיינים משלו ביחס לדברים כמו נוחות שימוש ואבטחה.

בסקירה הכללית למטה תוכלו לראות איזה ארנק מתאים למצבכם.

טיפ: אתה יכול להשתמש בארנק הנייד של Coinomi כדי לקנות את הקריפטו שלך ב- BTC Direct, מבלי שתצטרך לעבור בין כרטיסיות ליישומים. ומכיוון שאתה כבר לא צריך להעתיק ולהדביק את כתובת הקבלה שלך, זה הרבה יותר פשוט ובטוח!

כיצד אוכל ליצור ארנק ביטקוין?

איזה ארנק שמתאים לך ביותר תלוי בכמה גורמים, למשל מהם צרכי הקנייה שלך ולמה היית רוצה להשתמש בביטקוינים. כשרק התחלת לרכוש ביטקוין, ארנק מקוון הוא הדרך הקלה והידידותית ביותר לניהולם. ארנק חינם בשימוש רב הוא Coinomi. ארנק זה תומך גם במטבעות אחרים. הגדרת ארנק Coinomi על ידי ביצוע השלבים הבאים:

1. עבור לחנות האפליקציות (iOS) או לחנות Google Play (אנדרואיד).
2. חפש והורד את Coinomi.
3. פתח את האפליקציה וכתוב את משפט ההתאוששות שלך בן 24 מילים. חשוב מאוד, זה יהיה הגיבוי לארנק שלך!
4. הגדר סיסמה חזקה
5. הוסף ביטקוין לארנק שלך
6. השתמש בכתובת הקבלה שלך כדי לקבל ביטקוין

קשה לבחור? נסה את BLOX
ישנם הרבה ספקי ארנקים שונים לביטקוין. תזדקק גם לארנק אם תרצה לאחסן מטבעות אחרים. האם אתה מתקשה להחליט איזה ארנק מתאים לצרכים שלך בצורה הטובה ביותר? נסה את האפליקציה החדשה ביותר שלנו: BLOX!

BLOX היא אפליקציית All-in-One משלך לעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר. מעולם לא היה קל יותר לקנות, למכור ולנהל קריפטו. תוך 60 שניות אתה מוכן לקנות ביטקוין. כל מה שאתה צריך זה הטלפון החכם שלך!

מהי כתובת קבלת ביטקוין?

כתובת קבלה דומה למספר חשבון הבנק שלך. לכל ארנק ביטקוין כתובת ייחודית לקבלת ביטקוין. אתה יכול לחלוק את כתובת הביטקוין הזו עם אחרים כדי ליידע אותם כיצד לשלוח מטבעות לארנק שלך.

כתובת BTC היא אלפא-נומרית ומתחילה תמיד ב- 1 או ב- 3. זו דוגמה לכתובת קבלה: 3FZbgi29cpjq2GjdwV8eyHuJJnkLtktZc5. שאלה נפוצה היא כיצד להשיג כתובת BTC. כל ארנק מייצר אוטומטית כתובת ביטקוין. אם יצרת זה עתה ארנק חדש, אז יש לך כתובת ביטקוין ייחודית מיד. כשתזין כתובת זו בטופס ההזמנה שלנו, נדע לאן לשלוח את המטבעות.

כתובת ביטקוין חדשה נוצרת לא רק לאחר שיצרתם ארנק חדש אלא גם לאחר כל עסקה. ומסיבה טובה: כאשר הכתובת שלך משתנה באופן קבוע, הפרטיות שלך ברשת מוגנת טוב יותר.

האם תרצה להשתמש שוב בכתובת הביטקוין הישנה שלך? אין בעיה! ניתן להשתמש בכל כתובת שעליה קיבלתם בעבר ביטקוין. לא משנה אם מישהו ישלח מטבעות לכתובת האחרונה שלך או לכתובת העתיקה ביותר שלך – הביטקוינים יגיעו לאותו ארנק. ברוב הארנקים ניתן למצוא את כל הכתובות שנוצרו בהיסטוריית העסקאות.

שימו לב!
לקבלת ושליחת ביטקוין, תמיד העתק והדבק את כתובת הקבלה. זה מוריד את הסיכון לטעות. אל תכתוב או הקלד את הכתובת. כל העסקאות בקריפטו אינן הפיכות; ברגע שהמטבעות נשלחו, אין דרך להחזיר אותם.

כיצד אוכל לקבל או לשלוח ביטקוין?

כשאתם קונים או מקבלים ביטקוין, אתם משתמשים בכתובת המקבלת מהארנק. אנחנו לא יכולים להדגיש את זה מספיק: העתק והדבק את הכתובת הזו, אל תכתוב או הקלד אותה. כתובת לקבלת ביטקוין דומה למספר חשבון הבנק האישי שלך עליו אתה מקבל את הביטקוין שלך. אבל היכן אתה מוצא את כתובת קבלת הביטקוין שלך?

הכתובת המקבלת

ראשית, היכנס לארנק שלך. ברוב הארנקים ניתן למצוא את הכתובת המקבלת תחת הכפתור ‘קבל’. פתיחת ארנק ביטקוין, ישנם ארנקים בהם כתובת המקבלת ביטקוין תשתנה אוטומטית לאחר ששימשה אותה לעסקה. זאת בשים לב לפרטיותך. אבל אל דאגה: כתובות קבלה ‘ישנות’ תמיד יישארו תקפות ומקושרות לארנק שלך.

קבלה

לקבלת ביטקוין בארנק, העתק את הכתובת המקבלת מהארנק שלך, והדבק אותה בטופס ההזמנה של BTC Direct. בדרך זו נדע לאיזה ארנק לשלוח את המטבעות.

שְׁלִיחָה

שליחת ביטקוין קלה באותה מידה! לחץ על ‘שלח’ בארנק שלך. הזן את הכתובת המקבלת שהעתקת מהנמען. מלא כמה אתה רוצה לשלוח, ואשר.

יצירת גיבוי לארנק ביטקוין

כשאתה יוצר ארנק ביטקוין, חשוב לעשות גיבוי גם. בדרך זו אתה מבטיח שתמיד תהיה לך גישה לארנק שלך, ובכך לביטקוין שלך.

ברוב הארנקים מוצגת סדרה של 12 או 24 מילים שנוצרו באופן אקראי. זה נקרא ביטוי זרע או זרע התאוששות, והוא מתפקד כגיבוי לארנק שלך. כתוב את הזרע עם עט ונייר, ואחסנו אותו במקום בטוח. אין לאחסן אותו באופן דיגיטלי או מקוון, מכיוון שהדבר הופך אותו לפגיע בפני פריצות.

אם אי פעם תאבד את אישורי הכניסה לארנק שלך, תוכל להשתמש בגיבוי כדי להחזיר גישה למטבעות שלך.

בטיחות קודמת לכול

בדיוק כמו שאתה שומר על הארנק הפיזי שלך, אתה מגן על ארנק המטבעות שלך. אם הארנק שלך לא מאובטח מספיק, האקרים יכולים לגנוב לך את המטבעות. למרבה המזל, ישנן מספר דרכים לאבטח את הארנק שלך. קח את הזמן כדי לעיין בטיפים הבאים:

לעולם אל תשמור את פרטי הגיבוי שלך באופן דיגיטלי

רשמו על פיסת נייר את הפרטים הבאים של ספק הארנק שלכם: שם כניסה, סיסמה, זרע התאוששות. אחסן זאת בבטחה. אל תצלם תמונה עם הטלפון שלך. למכשיר נייד יש חיבור קבוע לאינטרנט. זה מקל על האקרים לגשת לארנק שלך.

במידת האפשר, בחר אימות שני גורמים (2-FA)

זה אולי נשמע מסובך, אבל 2-FA פשוט אומר שאתה מתחבר עם מספר מכשירים. מדוע זה שימושי? עם 2-FA האקרים לא יכולים לגשת לארנק שלך רק באמצעות הסיסמה שלך. על מנת לגשת לארנק שלך, נדרש גם קוד. קוד זה יכול להישלח אליך באמצעות SMS או דרך אפליקציה כגון מאמת גוגל. אנו ממליצים להפעיל את שתי האפשרויות לאבטחה מרבית.

סמס

כאשר הפעלת 2-FA באמצעות SMS תקבל SMS עם קוד ייחודי בטלפון שלך בכל פעם שתתחבר. כדי לאפשר 2-FA באמצעות SMS תצטרך להזין את מספר הטלפון שלך בהגדרות הבטיחות של ארנק. פירוש הדבר שתזדקק הן לטלפון והן לסיסמה שלך כדי לגשת לארנק שלך.

מאמת גוגל

תוכל למצוא את אפליקציית המאמת של Google בחנות האפליקציות (iOS) או בחנות Google Play (אנדרואיד). כדי לחבר את האפליקציה לארנק שלך תצטרך לסרוק קוד QR בארנק שלך. אתה יכול למצוא את הקוד בהגדרות הבטיחות. הקפד לגבות את קוד ה- QR על ידי הדפסתו במקרה שאיבדת את הטלפון שלך. פתיחת ארנק ביטקוין ברגע שהאפליקציה מחוברת לארנק שלך היא יוצרת קוד חדש בן שש ספרות אחת לשלושים שניות. כדי לגשת לארנק שלך תצטרך להזין את הקוד.