משה פרץ – לוח הופעות קרובות וכרטיסים מוזלים (2022)

משה פרץ הוא זמר ומלחין מוזיקת פופ-מזרחית ישראלי, והנחה בעונה הראשונה של הסדרה התחרותית "X factor" ישראל. הוא נולד בצפון הארץ, טבריה, שם החל לעסוק בשירה ופיוטים כבר מגיל 13 כחלק מפעילותו בבית הכנסת המקומי. בתקופת שירותו הצבאי, ביצועו לשיר "שיר המעלות" הוביל אותו להצטרף ללהקה צבאית ואפשר לו להתחיל לעסוק בכתיבת שירים במקביל לשירותו הצבאי.

אלבום הבכורה שלו "מביט אל המרומים" הופיע מיד לאחר שחרורו מהצבא, ב-2005. אלבום זה מכר מעל 10 אלף עותקים בארץ. שנתיים לאחר מכן יצא האלבום השני "אש" שהיה מוצלח אפילו יותר מהקודם, ומכר פי שניים עותקים ובנוסף זכה למעמד של אלבום זהב. הסינגל שלו מהאלבום השלישי "אלייך" שיצא ב 2008 מכר גם הוא לא מעט עותקים (מעל 40 אלף) והפך ללהיט. האלבום עם אותו השם הגיע באותה שנה למעמד פלטינה. 

האלבום הרביעי שלו, הנחשב עד היום לאחד המצליחים ביותר של פרץ, "מהשמיים" שיצא ב- 2010, מכר מעל 110 אלף עותקים וקיבל את התואר דאבל פלטינה. שירים בולטים מתוך האלבום "שתיים בלילה", ו"זיקוקים" הגיעו לראשי המצעדים ברדיו הישראלי. פרץ כותב את רוב שיריו בעצמו, וכתב גם עבור אומנים נוספים כמו שרית חדד, שלומי שבת, ליאור נרקיס, תמיר גל ועוד רבים אחרים.

 

מקור תמונה, על ידי Neukoln, רישיון CC BY-SA 3.0