הטאבלטים הכי מומלצים

מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל מאפשרת לך לבחור בחומרה מכמה יצרנים שונים והיא מציעה תצורה מירבית, מערכת התראה מהשורה הראשונה, גלישה מהירה וחלקה באינטרנט ושילוב חלק עם יישומי גוגל כמו Gmail, מפות Google ו- Hangouts לצ’אט וידאו. אנדרואיד כוללת גם תמיכה בכניסות משתמשים מרובות כך שתוכלו לשתף את הטאבלט עם חבר או בן משפחה, תכונה שימושית שחסרה בטאבלטים של אפל (למרות השיתוף המשפחתי של אפל, וזה לא אותו דבר).

מערכת ההפעלה Fire של אמזון היא סניף של אנדרואיד עם ממשק משתמש משלה ואפליקציות ברירת מחדל משלה. זה נועד להיות ברור וקל לשימוש לצריכת תוכן של אמזון ולהזרמת וידאו משירותים שונים, וקל יותר לשימוש מאשר אנדרואיד רגיל אם רוב מה שאתה עושה זה רק גלישה באינטרנט וגישה לספריה שלך באמזון. עם זאת, זה פחות גמיש להתאמה אישית.

Huawei Mediapad M5 4

מה לגבי אפליקציות?
מה זה טאבלט ללא אפליקציות איכותיות? אם אתה רוצה אפליקציות של צד שלישי שתוכננו במיוחד לממשק למסך מגע, שום דבר בחוץ לא מכה את ה- iPad עם ספריית התוכנות והמשחקים הענקית שעוצבה במיוחד לטאבלטים של אפל. חנות האפליקציות אוצרת ומנוטרת היטב, מציעה מבחר עמוק וכוללת כל אפליקציה פופולרית שתוכלו לחשוב עליה. אם מגוון רחב של אפליקציות משכנעות שנראות טוב ועובדות טוב על הטאבלט שלך הוא העדיפות העיקרית שלך, אפל היא ההימור הטוב ביותר שלך. לקבלת מידע נוסף, ראה את 100 האפליקציות הטובות ביותר לאייפד.

סיפור קשור ראה כיצד אנו בודקים טבליות
אנדרואיד עשתה צעדים גדולים בבחירת האפליקציות, אך היא עדיין לא ביתם של רבים כמו שאפל מציעה. קשה לומר בדיוק כמה אפליקציות אנדרואיד המותאמות לטאבלטים זמינות, אבל זה הרבה פחות מאפל. יש גם אפליקציות לטלפונים אנדרואיד, שנראות הגון בטאבלט בגודל 7 אינץ ‘, אך פחות מכך ביישומון בגודל 9- או 10 אינץ’, כך שסביר להניח שיש לך יותר בעיות להשיג אפליקציות באיכות גבוהה לטאבלטים גדולים יותר של אנדרואיד. עם זאת, בדוק את 100 האפליקציות הטובות ביותר לאנדרואיד עבור הבחירות המובילות שלנו.

לטאבלטים של אמזון אין גישה לחנות Google Play, ולכן יש להם פחות אפליקציות זמינות באופן משמעותי. אמנם יש המון אנשים שפרצו את חנות Play לטאבלטים של אמזון, אך זה מפר את תנאי השירות של אמזון וגם של גוגל ואינם יכולים להיחשב כפתרון אמין. למרות שיש להם חנות אפליקציות משלהם, שהיא תת-קבוצה של גוגל פליי, עליכם לקחת בחשבון את הטאבלטים של אמזון כמתוכננים לשימוש עם האפליקציות שאמזון ממליצה.

Microsoft Surface Pro 6 5

גודל מסך ואחסון
שיקול זה מעט ברור, אך חשוב לקחת בחשבון גודל – הן נדל”ן למסך והן יכולת אחסון. הדברים הראשונים ראשונים: כששומעים את המונח “טאבלט בגודל 7 אינץ ‘או 10 אינץ'”, הכוונה היא לגודל המסך הנמדד באלכסון ולא לגודל הטאבלט עצמו.

טבליות בגודל 7 אינץ ‘נחשבות למסך קטן ואילו טבליות בגודל 8.9 אינץ’ ומעלה נחשבות למסך גדול. האייפדים של אפל, האש של אמזון והטאבלטים של סמסונג מגיעים כולם באיטראציות עם מסך קטן וגדול. ויותר מתמיד, הטלפונים מטשטשים את הקווים בטאבלטים. סמארטפונים גדולים (או phablets) מאתגרים את הצורך אפילו לשאת טאבלט נפרד.

רזולוציית המסך חשובה גם, במיוחד לקריאת ספרים אלקטרוניים וגלישה באינטרנט. תצוגה חדה ובהירה היא המפתח. אם אתה מחפש טאבלט בגודל 10 אינץ ‘, חפש תצוגה עם רזולוציה של לפחות 1,280 על 800.

משקל הטאבלט הוא יתרון מובהק שיש לו על מחשב נייד – אבל עם טבליות עם מסך גדול שמשקלות בדרך כלל סביב לירה, הן אינן נורות טלפון סלולרי. לאחר שתחזיק ביד אחת בידך תוך כדי עמידה למשך 20 דקות, היד שלך תתעייף. הגדרת דירה שטוחה בחיקך, במקום להתייצב על דוכן, יכולה גם להיות קצת מביכה. וכמה טבליות יכנסו לכיס שלך, אלא אם כן אתה לובש ז’קט גדול מאוד. אם אתה מעוניין בכיס, כדאי לך לשקול פבלט.

אחסון בענן (מחוץ למכשיר) הוא אופציה לטאבלטים רבים (Amazon Cloud Storage לטאבלטים של Fire, iCloud לאייפד), אך כשמדובר באחסון המשולב, יותר תמיד עדיף. כל אותם אפליקציות, בשילוב עם ספריות מוסיקה, וידאו וספריות, יכולות לתפוס מקום רב. לטבליות רבות שאינן אפל יש חריצי כרטיסי זיכרון של microSD המאפשרים לך להרחיב את האחסון.

אמזון פייר 7

Wi-Fi-Only לעומת דגמים סלולריים
חלק מהטאבלטים מגיעים בדגם Wi-Fi בלבד או עם אפשרות של שירות סלולרי מתמיד של ספק אלחוטי. אם אתה רוצה להשתמש בטאבלט שלך כדי להגיע לאינטרנט בכל מקום, עליך לבחור בדגם שמציע גרסת סלולר. כמובן שזה מוסיף למחיר המכשיר ואז עליכם לשלם עבור שירות הסלולר. אולם בדרך כלל, באמצעות טאבלט, תוכלו לרכוש נתונים על בסיס חודש לחודש מבלי לחתום על חוזה.

דרך נוספת להשיג את הטאבלט

מקוון: השתמש בטלפון כנקודה חמה Wi-Fi. זה לא יעבוד עם כל משולבת טלפון / טאבלט, לכן עליך לבדוק עם הספק שלך לפני שתחתום עסקה. אתה יכול גם לקנות נקודה חמה ניידת, שלא תהרוג את חיי הסוללה של הטלפון שלך. חלקם אפילו כפול