דירות סטודנטים להשקעה

פעם ערכתי מסיבות עם 100 אנשים בבית השכרת הקולג ‘שלי. הרווחנו טוב שגובהנו 5 דולר בדלת, ששילמו עבור כל החביות ועוד כמה. אני שמחה שאני לא שוכרת לעצמי בקולג ‘.

כולנו שמענו סיפורים כאלה. כולנו שמענו על ההרס שיכול להיווצר במסיבת קולג ‘שבה נאיביות פוגשת אלכוהול. אני אפילו מכיר בעל בית שמתקצב במלואו לחדש את כל החלק הפנימי של השכירות שלו בכל שנה. הוא מחליף את כל הרהיטים, הטלוויזיות (כן הוא מספק את אלה) ואת הסדינים. אני מאמין שהוא באמת משתמש בכל חלק מהתקציב הזה בכל שנה.

האם נכון לחשוב על דירות סטונדטים להשקעה? הכל כאן

מבחינתי הייתה לי חוויה הפוכה בדיוק. זה היה כמעט הכל נהדר – אבל כמובן עם כמה חסרונות.

היתרונות של השקעה בשיכון סטודנטים

גביית שכר דירה בזמן הייתה הרבה יותר קלה מאשר בהשכרה שאיננה סטודנטים. רוב הזמן ההורים יחתמו על חוזה השכירות ו / או פשוט ישלמו את שכר הדירה בעצמם. אם לא, מניסיוני, לסטודנטים אלה אין את הזמן או את הסבלנות לא לשלם את שכר הדירה. אם הם רשומים ללימודים, הדבר האחרון שהם רוצים הוא שאדפוק על דלתם, איים על פינוי או מקורות אחרים.

אם הם מוצאים מקום שהם אוהבים שמנוהל היטב וקרוב לקמפוס, יתכן שלא יהיה צורך למצוא מקום אחר במהלך הקריירה בבית הספר שלהם. שמרתי 60 עד 70 אחוז מהסטודנטים שלי באחד מהנכסים שלי מאז שקניתי אותו בשנת 2017. היו אולי עוד 20 אחוז שעזבו בגלל שסיימו את לימודיהם, והמספר הנותר עזב ממגוון סיבות, כולל העברה ל בית ספר אחר ומציאת מקום אחר להשכרה.

באותו הרוח, דירות סטודנטים להשקעה מחוץ לעונה יכול להיות מסובך. אם אתה שומר על התלמידים שלך כמוני, החורף והקיץ הם נהדרים. אין כמעט אף אחד בבית, ולכן השירותים נמוכים. אך הדיירים ממשיכים לשלם שכר דירה כך שכאשר הם יחזרו, הדיור שלהם עדיין מאובטח.

באופן אישי, אני משכיר הכל ליד החדר. אסטרטגיה זו הפכה לשם נרדף להשכרת מכללות, אם כי אני עושה זאת גם עם השכרות שאינן מכללות. כך או כך, נכון שזה די קל להשתמש בשיטה זו עם סטודנטים.

עם מערכת זו במקום, אתה יכול להגדיל באופן דרסטי את תזרים המזומנים שלך. לדוגמא, יחידה אחת שלי מכניסה 1,575 דולר, אם אם אשכיר את כל היחידה לאדם אחד הייתי מסתכל על 1,000 דולר ואולי 1.100 דולר. אם תתחיל לעשות זאת במספר יחידות, תראה במהירות מה זה עושה לתזרים המזומנים הכולל שלך.

לבסוף, מכללות נדירות נסגרות לצמיתות. מתי בפעם האחרונה שמעת על מכללה שצריכה לסגור את שעריה בגלל הרשמה נמוכה ומחסור בכספים להמשך פעילותה? כן, זה קורה. לא, זה לא נפוץ.

לכן, עובדה זו עשויה להעניק לך שקט נפשי נוסף כי דמי השכירות שלך ימשיכו לבוא גם בעתיד.

חסרונות של השקעה בשיכון סטודנטים

כפי שרמזתי במבוא שלי, הרס הוא עניין מרכזי. אמנם מעולם לא חוויתי את זה (לדפוק על עץ), אבל אני מבין שזה אפשרי מאוד. כשאני לוקח בקשות וחוזר בשיחות עם סטודנטים, אני ברור כמה שיותר למה אני מצפה מהם (מבלי להיות בעל הבית הצולע והמשעמם ההוא שיהיה קילוח מוחלט). אני אומר להם: זה לא בית מסיבות. אני אומר, אם אתה רוצה שיהיו אנשים, זה בסדר. אך אנא הקפידו מאוד על חוקי השתייה. אני גם אומר שאני מתגאה מאוד בנכס שאני מספק, במטרה לתת לכולם מקום בטוח ונוח למגורים.

דיבור זה הגביל לכאורה את כל ההרס והמסיבות.

אל תשכח: השכרת המכללות שלך היא, ככל הנראה, לא היחידה בעיר. לפיכך, אם התלמידים שלך מתנהגים היטב, אין זה אומר שתלמידי שכניך. היו לי מקרי נזק, כאשר כאשר מסיבה יצאה ברחוב וכולם חזרו לבתיהם, התלמידים גרמו נזק למכוניות שישבו בחניה שלי.

עבור רבים מהתלמידים הללו, זו הפעם הראשונה שהם חיים בעצמם. בגלל זה הם הולכים לעשות הרבה טעויות מתחילים. למשל, היו לי שיחות מטורפות על החום שלא עובד באמצע החורף. לבוא לגלות, מישהו פגע בטעות במתג האדום הבהיר “תנור כבוי” בראש מדרגות המרתף במקום במתג לכיבוי האורות. הייתה לי גם שריפה במטבח כי מישהו חימם משהו על הכיריים ואז נשכב על המיטה שלו ונרדם.

באופן כללי, הנושאים הללו יתחילו להשלים את עצמם עם חלוף השנים וככל שדיירים אלה יהיו “מנוסים” יותר מבחינת מגורים מחוץ לבית.

האחרון הוא החיסרון הגדול ביותר עבורי. זה מתסכל להיות קשור ללוח הזמנים של שנת הלימודים. כן, אנשים הולכים לעבור ולהשכיר את השכרת הסטודנטים שלכם. הבעיה היא שאם מישהו יעבור בחודש מאי, ייתכן שתקבל שוכר חדש שיחתום על חוזה שכירות ביוני. עם זאת, הם לא מתכוונים לעבור לגור רק בשבוע האחרון באוגוסט, וזו הפעם הבאה שתקבל שכר דירה עבור אותו שטח. הם הולכים להתגורר בבית בחופש במהלך חופשתם. אלא אם כן אין להם בית ללכת אליו, החודשים הללו יניבו עבורך 0 דולר.

לסיכום

בסך הכל, דירות סטודנטים להשקעה הוא הביצועים הטובים ביותר שיש לי בתיק העבודות שלי. אני ממליץ לך בחום לבדוק דיור סטודנטים אם אתה מכיר מכללה שעשויה להיות עם נכסים בסביבה. בין ההבטחה הנוספת לתשלומי דמי שכירות ליכולת להשכיר על ידי החדר, נכסים אלה יכולים להיות פרות מזומנים אמיתיות אם הן מופעלות כהלכה.