דירות בברלין להשקעה

השקעה בנכסים בברלין מייצגת ערך רב לכסף.

ברלין עומדת בראש שוקי המגורים העולמיים באירופה ובעולם לצורך השקעות נדל”ן. על פי סקר משקיעי הנדל”ן של PWC, שוק הנדל”ן בברלין מדורג בין שלושת שווקי הנכסים הטובים ביותר להשקעה באירופה. דירוג זה כולל ערים גרמניות גדולות כמו מינכן, המבורג ופרנקפור וכן ערים מרכזיות באירופה כמו פריז ולונדון וברצלונה.

דירות בברילן להשקעה מאפשרת ליהנות משילוב ייחודי של מחירי נכסים למגורים אטרקטיביים, בטיחות השקעה, תשואה גבוהה להון וסיכויי צמיחה ארוכי טווח.

בירת גרמניה רושמת צמיחה דו ספרתית בכמה מגזרים כמו פינ-טק, אנרגיה ירוקה ותיירות. זה גם מוכר ברחבי העולם בזכות אורח חייו הייחודי, האקלים הידידותי לעסקים, התשתית האיכותית, העסקים הדיגיטליים, מגזר אירועי התרבות וכיעד תיירותי מרכזי.

ברלין היא גם העיר הבינלאומית ביותר בגרמניה. זה פופולרי מאוד ברחבי העולם, במיוחד בקרב אנשים יצירתיים, אמנים ויזמים.

על מנת לבחור את השקעת הנכסים הנכונה בברלין, הצוות שלנו מציע לכם שירות של 360 מעלות וידריך אתכם במלואו לאורך כל תהליך הרכישה.

מדוע לבחור דירות בברלין להשקעה?

בטיחות השקעה בגרמניה

השקעה בנדל”ן בברלין משקיעה לראשונה בגרמניה, המדינה המייצאת השנייה בעולם, והכלכלה המובילה בגוש האירו. היא מייצגת כיום את המדינה הבטוחה ביותר לעסקים ולהשקעות בכל אירופה. לברלין יש גם כלכלה הולכת וגדלה והיא העיר המובילה באירופה לסטארט-אפים עם 70% מההשקעות הון סיכון בגרמניה של 100 חברות הסטארט-אפ הראשונות בגרמניה). בנוסף למעמדה כבירה הפוליטית של אירופה, יש שיעורי צמיחה עסקיים מרשימים במגזרים רבים כגון תשתיות, שירותים ותיירות.

מחירי הנכסים הנמוכים ביותר באירופה

דירות בברילן להשקעה מחירי הנדל”ן של ברלין הם הנמוכים ביותר מבין כל ערי הבירה והערים הגדולות באירופה ובגרמניה. עם 4630 יורו בלבד למ”ר מחיר ממוצע למגורים במגורים, הדירות במחוזות מרכזיים יקרות פי שניים עד ארבעה מפריז, רומא ולונדון. עם תמורה כל כך טובה למחיר, סיכויי צמיחת מחירים לטווח הארוך ותנופה כלכלית חזקה ברלין מושכת משקיעים בינלאומיים ברחבי העולם. היא גם הגיעה במהירות לדירוג העולמי המוביל לסיכויי ההשקעה הנכסים הטובים ביותר בשוק.

תקנת מיסים גרמנית אטרקטיבית

רכישת בית בגרמניה מאפשרת ליהנות מהיתרון הייחודי של מס של עד 100% בעת מכירה חוזרת לאחר עשר שנים בלבד. הטבות המס אינן נוגעות לרווחי הון אלא גם להכנסות משכר דירה לקנייה כדי לתת למשקיעי נכס. הוצאה כמו תשלומי ריבית על משכנתא, עלויות ניהול ועלויות צד רכישה (כלומר דמי תיווך, עלויות רישום נכס) מופרות גם מהכנסות שנתיות מדמי שכירות. עם כל יתרונות ההקלות במס, משקיעים חכמים לרכוש-להשכרה יכלו לרוב להוריד את שיעורי המס שלהם על הכנסות משכר דירה לכמעט 0%.

מחסור בהיצע הדיור

בירת גרמניה מחזיקה בשיעור תפוסת שיא במגורים של 98,5%. משמעות הדבר היא כי עבור בעלי הדירות אין שום בעיה למצוא דיירים. זאת בשל הביקוש הגבוה ביותר לדיור ומחסור גדול בנכסים להשכרה או למכירה. דירות בברילן להשקעה בעיר יש שיעור הבעלות הנמוך ביותר במדינה עם פחות מ -20% מבעלי הבתים (52% בממוצע בגרמניה), אשר מקיים את הביקוש למכירת דיור לטווח הארוך. שוק הדיור הזה מחסור בביקוש ההיצע דוחף את מחירי הנכסים לעלות במיוחד עם גידול אוכלוסיית העיר ב 50,000 חדשים בכל שנה.

פוטנציאל פיתוח מחירים ענק

מחירי הנכסים עלו מאוד בעיר עם כ -10% לשנה. זאת בשל הביקוש הרב להשכרה ורכישה ומחסור בהיצע הדיור. מהצד השני, הדינמיות והצמיחה של כלכלת העיר מושכים מיליארדי השקעות לעיר כמו גם אוכלוסייה חדשה ומיומנת ויצירתית. המומנטום החיובי הזה מושך משקיעי נכסים ברחבי העולם ונפח ההשקעות בברלין הוכפל ב -3 כדי להגיע לכ- 10 מיליארד יורו לשנה.

איכות חיים ייחודית

ברלין מדורגת בעיר השלישית הטובה ביותר בעולם מבחינת איכות החיים על פי סקר איכות החיים של מונוקלס. ברלין היא העיר הגרמנית הבינלאומית ביותר שידועה בבטיחותה, בתשתית מפותחת, במרחבים הטבעיים ובפארקים (35% מהעיר מורכבת מפארקים, אגמים, נהרות וגנים). דירות בברילן להשקע בירת גרמניה מוערכת ברחבי העולם גם בזכות חיי התרבות הדינמיים שלה והיא מהווה יעד מרכזי עבור אמנים ומתחילים עסקיים.