בניית מחשב

ללמוד כיצד לבנות מחשב זה כבר מפחיד, קל וחומר שעושה זאת בפעם הראשונה. עם זאת, כל עוד אתה בוחר את רכיבי המחשב הנכונים, ואתה מכניס הכל לחריץ הנכון, תעשה בשחייה.

מזל עבורך, אנו כאן ב- TechRadar בונים מחשבים במשך שנים, ואנחנו יכולים להנחות אותך דרך להרכיב את כל אותם רכיבים יקרים. במילים אחרות, נעבור לך טכניקות כיצד לבנות מחשב. לא מעט זמן תהיה הבעלים הגאה של אחד המחשבים הטובים ביותר, כזה שבנית במו ידיך.

במדריך זה, אנו הולכים להראות לכם כיצד לבנות מחשב, צעד אחר צעד. גם אם זו לא הפעם הראשונה שלך לבנות מחשב, אנו ממליצים להמשיך לקרוא כיוון שנראה לך פשוט דבר או שניים שאינך מכיר.

כיצד לבנות אשראי PCImage: Techradar
כלי המסחר
למרות שמברג פיליפס יחיד הוא כל מה שצריך כדי לבנות מחשב אישי, אולי תרצו עוד כמה דברים בהישג יד למקרה. לדוגמה, צבת מחט או זוג פינצטה פשוט עשויים להועיל להניח ברגים למקומות הדוקים או להחזיר אותם.

קשרי מיקוד מועילים לסידור כל כבלי המחשב ולמזלכם, סביר להניח שלא תצטרכו לקנות אותם מכיוון שלעתים קרובות הם כלולים במספר סוגים שונים של חלקי מחשב. תצטרך גם זוג חותכי צד (או רק מספריים) כדי לחתוך את קשרי הרוכסן האמורים.

גם אתה לא יכול להשתבש עם רצועת שורש כף יד אנטי-סטטית – אם כי אתה יכול להתחמק בלי שלא תהיה לך אחת כזו. אלא אם כן התרוצצתם על שטיח כל היום או שיש לכם חתולים, סביר להניח שאינכם מחזיקים מספיק מטען סטטי כדי לפגוע במוצרי האלקטרוניקה. פשוט עשה לעצמך טובה ופרוק כל חשמל סמוי על ידי הנחת היד שלך על מתכת, כמו מארז המחשב האישי שלך או אספקת החשמל.

באשר לסביבת העבודה שלך, תרצה לפנות מעט שטח שטח טוב, מכיוון שסביר להניח שאתה מעביר את המחשב שלך בצד, ברגליים, בגב ובכל דרך להתקין הכל.

ולפני שנשכח, כדאי להקים צג, מקלדת ועכבר לפני שתתחיל לבנות, כך שיהיה לך מה לחבר אותו בסיום הבניין. אתה צריך גם להיות שקע חשמל וחיבור לאינטרנט.

קשה למצוא מבנה מודרני עם כונן אופטי בימינו, אז הניח את מתקין Windows 10 על מקל USB (נראה לך איך). אם אינך מוצא כונן אגודל שימושי ומחשב נייד, היינו מקניבלים אסדות ישנות יותר עבור כונן תקליטורים, או אפילו פשוט קונים כונן אחד – אתה יכול למצוא אותם באינטרנט בפחות מעשרה דולר בימינו.

הגיע הזמן לבנות. סוף סוף.
לאחר שבילינו שבועות ברשימה של רכיבי מחשב, חיכו בדאגה שיעברו למכירה ויביאו אותם לדלתכם, הגיע הזמן. יש לך מברג ראש פיליפס ואתה מוכן ללכת.

כעת למטרות מדריך הבנייה למחשב האישי שלנו השתמשנו בחלקים הבאים כדוגמה לבניית מחשב שלם. רכיבים אלה הם גם בדיוק מה שאתה צריך כדי לבנות מחשב משחק צנוע.